Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pracoviště

Poradna zdravého životního stylu

Ordinační hodiny, provozní doba

Pondělí:
Úterý:
Středa: 12:30 - 16:30 pracoviště Rýmařov (budova C, přízemí)
Čtvrtek: 12:30 - 16:30 pracoviště Bruntál (přízemí, ambulance léčby bolesti)
Pátek:

Objednání, přeobjednání, případně zrušení termínu návštěvy je možné:


Konzultace jídelníčku

Nutriční terapeut s klientem vždy dohodne přesný termín a čas konzultace. Při objednání si nutriční terapeut od klienta vyžádá jméno a příjmení, rok narození, důvod návštěvy a telefonní kontakt, příp. i emailovou adresu. Pokud je klient mladší 18 let, nutná je současně přítomnost jeho zákonného zástupce.

Služby poradny nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění a jsou poskytovány za úhradu klientem dle ceníku.

Klient se na každou konzultaci dostaví s vyplněným 3-denním (ideálně 2 pracovní dny a 1 den volna) záznamem jídelníčku, který je ke stažení zde nebo k dispozici v čekárně poradny. Variantou k papírovému formuláři je webová a mobilní aplikace NutriData https://nutridata.cz/. Klient se zaregistruje pomocí emailu a jídelníček vyplňuje v aplikaci, která odesílá jídelníček přímo nutričnímu terapeutovi, což umožňuje mít jídelníček propočítaný již na konzultaci. Aby aplikace mohla odeslat jídelníček do poradny, je třeba při objednání do poradny sdělit svou emailovou adresu.

 

Poradna zdravého životního stylu je finančně podporována z dotačního programu MZ "Národní program zdraví - projekty podrory zdraví" pro rok 2018, číslo projektu: 10948, název projektu: Podpora zdravého životního stylu na Bruntálsku.

Kontakty:

+420 606 668 257
nutpor@phn.agel.cz