Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 554 700 111
+420 606 668 251
+420 554 253 111
+420 606 668 288

O nemocnici

Jsme tu pro vás, abychom profesionálním a lidským přístupem 
pomáhali navracet zdraví a zlepšovali kvalitu života.

Nemocnice AGEL Podhorská poskytuje zdravotní péči na pracovištích v Bruntále a Rýmařově pro spádovou oblast Bruntálska, Rýmařovska a Vrbenska, tedy pro cca 65 tisíci obyvatel. V zimních měsících tento počet stoupá o další klienty z Jeseníku.

Prioritou je pro nás neustálé zvyšování kvality a bezpečí poskytované péče. Tuto skutečnost mj. garantuje opakovaně udělený certifikát o akreditaci od Spojené akreditační komise o.p.s., dále certifikace klinických laboratoří, jakož i akreditace MZČR na vzdělávací programy specializačního vzdělávání pro obory interna, rehabilitační a fyzikální medicína.

Pracoviště v Rýmařově jsou zaměřena na  rehabilitaci a komplexní péči o seniory. Pracoviště Bruntál poskytuje odbornou lékařskou péči v základních oborech, mezi které patří chirurgie, interna a gynekologie. Na interním oddělení je vytvořeno specializované pracoviště se zaměřením na gastro-entero-hepatologii. Oddělení operačních oborů se zabývá operativou vhodnou pro krátkodobou chirurgii prováděnou v 85% laparoskopicky.

Po začlenění do skupiny AGEL poskytuje nemocnice odbornou a specializovanou péči v holdingových centrech, zejména v oborech gastroenterologie, kardiologie, ortopedie, traumatologie a onkologie.

Vize

  • Motivací zaměstnanců dosáhnout kvalitní, bezpečné a profesionální péče.
  • Zvýšit firemní kulturu a efektivitu vnitřních procesů s cílem dosažení loajality a hrdosti k nemocnici.
  • Poskytneme odbornou a zpřístupníme specializovanou péči v holdingových centrech, zejména v oborech gastroenterologie, kardiologie, ortopedie, traumatologie a onkologie.

Mise

  • Kvalitní péče o pacienta spojující nové poznatky medicíny s ošetřovatelským uměním a s důrazem na posílení úlohy pacienta v procesu léčby.