Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 554 700 111
+420 606 668 251
+420 554 253 111
+420 606 668 288

O nemocnici

Napsali jste nám


Pochvala kolektivu rehabilitační ambulance v Rýmařově

14.12.2023

Minulý rok jsem chodila na rehabilitace já i se synem. I nyní jsem spokojená. I když nemám sestřičku, jako minulý rok, ale mám hodného pana Pjosu. Jsem opět ráda za pomoc! I můj syn nakonec na operaci nemusel. Mod děkuji! 

U.


Pochvala oddělení operačních oborů

28.11.2023

Dobrý den,

28.11 jsem byla přijatá k artroskopii kolene na chirurgické lůžkové oddělení. Chtěla bych vyzdvihnou přístup celého oddělení. Velice příjemný, ochotný a empatický personál.

Prosím předejte pochvalu na oddělení, děláte čest své profesi.

S přáním pěkného den a mnoho úsměvu na tvářích.

Jana S.


Poděkování personálu chirurgického oddělení

14.8.2023

Touto cestou chci poděkovat celému personálu chirurgického oddělení zdejší nemocnice, zvláště pak zdravotním sestrám, které svou ochotou, vstřícností, celodenní péčí a usměvavou tváří nemalou měrou přispívají k úspěšné léčbě pacientů. Tímto vám, sestřičky moje nevlastní, z celého srdce děkuji a při jakékoli zmínce o mé léčbě neopomenu pět chválu na váš lidský přístup přesahující rámec povinností.

Děkuji T.


Poděkování týmu JIP za profesionální přístup a péči

21.6.2023

Vážený pane řediteli, vážená paní primářko,

Chtěla bych touto cestou poděkovat za velice profesionální a lidský přístup pracovníků JIP (interna) Podhorské nemocnice v Bruntále.

Dne 2.6.2023 byla hospitalizována moje máma ve velmi vážném stavu, který se v řádu hodin zhoršil, načež upadla do bezvědomí (a první hodiny nebylo jisté, zda tento stav přežije).

Vím, že šlo o práci celého týmu, děkuji tedy všem zaměstnancům, kteří o pacientku pečovali. Především bych pak chtěla vyzdvihnout přístup MUDr. Konvičky, který ji přijímal a vyhodnocoval, co je možné a přiměřené vzhledem k jejímu stavu v prvních dnech hospitalizace. I přes náročnost situace se mnou komunikoval na naprosto profesionální úrovni, vše mi vysvětlil tak, abych si byla vědoma vážnosti situace a omezených možností, které byly v té chvíli k dispozici. Velice laskavě se mnou komunikoval i skutečnost, že pokud by pacientce začaly selhávat orgány, nebude ji s ohledem na další okolnosti udržovat při životě za podpory přístrojů. I v tomto kontextu se neztratil ohled na wellbeing pacientky.

S ohledem na mou praxi dokážu vnímat rozhraní mezi smysluplnou léčbou a paliativní medicínou. Nikdo nezůstává profesionálem, když jde o jeho rodiče, je pro mne náročné se k těmto dnům vracet. O to podstatnější mi přijde poslat vám pozitivní zpětnou vazbu.

Dále bych chtěla ocenit, že mi nikdo nebránil v přístupu k mámě a kdykoli jsem za ní dorazila, tak mi bylo umožněno strávit s ní tolik času, kolik jsem chtěla.

V dalších dnech hospitalizace  jsem po telefonu komunikovala s MUDr. Novákem, i on byl velice ochotný, společně jsme komunikovali jak postupné zlepšení pacientky, tak další možnosti postupu.

Velice si vážím toho, že poskytujete v Bruntále péči na tak profesionální úrovni.

S pozdravem

K.D.


Poděkování týmu interního oddělení

14.6.2023

Chci moc poděkovat za péči, kterou mi během mojí hospitalizace věnovali sestřičky a lékaři interního oddělení. Před nějakou dobou jsem byl do Podhorské odvezen záchrannou službou ve špatném zdravotním i psychickém stavu, ale díky péči a trpělivosti personálu jsem se mohl brzo vrátit domů a znovu zvládnout postarat se sám o sebe.
Děkuji JŽ


Poděkování za rehabilitační péči – Rehabilitační ambulance Rýmařov

29.3.2023

Chci poděkovat zdejším skvělým sestřičkám za prímovní rehabilitační práci, kterou zde odvádí. Jejich přístup a ochota při práci a skvělé jednání a přístup k nám - pacientům je to, co nás posune vždy o kousek dál. Patří jim velký dík, proto moc děkuji.

Z.A.


Poděkování týmu chirurgického oddělení

28.3.2023

Dobrý den,


chtěla bych touto cestou poděkovat za péči a řešení mého problému na chirurgickém odd. pracoviště Bruntál pod vedením pana prim. MUDr. Daniela Pešáka.
Zároveň velký dík všem lékařům a zdravotnickému personálu na tomto oddělení, vše se řeší ochotně a s úsměvem i v této nelehké době.
Děkuji a přeji jenom spokojené a hlavně uzdravené pacienty.

JK


Poděkování pracovníkům chirurgické ambulance a RDG oddělení

25.2.2023

Dobrý den,

touto cestou bych velice ráda poděkovala personálu Vaší nemocnice.
V sobotu jsme byli ošetřeni na chirurgické ambulanci (syn si zlomil zápěstí).
Ošetření proběhlo velmi rychle a profesionálně.
Sestřička na pohotovosti velmi milá a lidská. Pan doktor profesionál.
Laborant na RTG taktéž úžasný přístup. (Děkuji, Vaše kolegyně z Vyškova)
Sanitář při sádrování taktéž super.


Z Vaší nemocnice jsme měli příjemný pocit.
Děkujeme za krásný lidský přístup.
Snad se tohle poděkování dostanete těm pravým.
P.H.


Pochvala rehabilitační ambulanci v Rýmařově

7.2.2023

Každodenní cvičení na vašem oddělení mi přináší úlevu od problémů a proto velké DÍK sestřičkám i klukům za jejich pečlivou práci s úžasným přístupem k pacientovi. 

P.K.


Poděkování pracovníkům ORFM

22.1.2023

Moc děkuji panu primáři, paní doktorce, sestrám, fyzioterapeutkám, ošetřovatelkám a ostatním zaměstnancům za pomoc a trpělivost s námi pacienty na lůžkovém oddělení v Rýmařově. Po předepsaných procedůrách a cvičení se mi velice ulevilo a bolesti, které mě několik měsíců trápily, již pominuly.

Děkuji, L.Č.


Gastroenterologická ambulance n

13.12.2022

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Strnadovi a jeho sestřičkám za tak skvělý a milý přístup.
Moc děkuji.

TD


Pochvala sestřičkám a lékařům

12.10.2022

Dobrý den,

chtěla bych pochválit sestřičku z hematologické ambulance za odborné vysvětlení kolem aplikace injekcí. Při mých návštěvách je vždy příjemná a usměvavá. Chválím tímto i chování sestřiček a lékařů interní ambulance Dr. Trněné i interního oddělení a JIP, také ambulanci ultrazvuku. Vždy příjemné a velmi milé chování.

Děkuji za takový přístup. Velmi pomáhá psychice pacienta.

S pozdravem a přáním pěkného dne pro všechny.

GB


Poděkování zdravotníkům Nemocnice AGEL Podhorská

1.6.2022

Pěkné prostředí, příjemný a ochotný personál po celém oddělení. Byl jsem moc spokojen.
Děkuji za skvělou péči.

J.U.


Poděkování personálu RHB ambulance v Bruntále

16.5.2022

Děkuji personálu RHB ambulance Nemocnice AGEL Podhorská v Bruntále za profesionální péči, vstřícnost a lidský přístup po celou dobu ambulantní rehabilitační péče, která mi pomohla podstatně zlepšit můj zdravotní problém. Přeji celému kolektivu mnoho spokojených pacientů.

V.S.


Poděkování Rehabilitační ambulance Rýmařov

26.4.2022

Ráda bych touto cestou poděkovala a pochválila pracovníky Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny Nemocnice AGEL Podhorská a.s., Hornoměstská, Rýmařov, v jejichž péči jsem byla v měsících únoru až dubnu 2022.
Oceňuji velkou míru profesionality, lidskosti a vstřícnosti pana primáře MUDr. Rudolfa Ditmara.
Můj obrovský dík patří kolektivu rehabilitace, zejména Lence Čermákové, Evě Lešnerové a Petře Viktorinové, u nichž bych chtěla vyzvednout vysoký stupeň odbornosti, velmi milý a ochotný přístup, neskutečnou trpělivost a dobrou náladu, která mě provázela po celou dobu léčby. Oceňuji vše, co pro své klienty dělají, a velice si jejich fyzicky a psychicky náročné práce vážím.
Moc Vám všem děkuji za Vaši obětavou práci.
J.P.


Poděkování celému týmu RHB ambulance

24.3.2022

Ráda bych poděkovala celému týmu sestřiček na rehabilitaci. Jsou velmi hodné, ochotné, veselé a vstřícné. Umí krásně poradit, vše ukáží a mají úžasný vztah k pacientům. Je to skvělé oddělení plné usměvavých sestřiček. Moc děkuji za péči, kterou jsem měla. Pokud budu potřebovat (nebo má rodina) zase péči, určitě se na ně ráda opět obrátím.
Mohu jen doporučit.
S pozdravem J.M.


Velké poděkování personálu RHB ambulance v Bruntále

22.3.2022

Velké poděkování doktorům, sestrám i bratrovi z oddělení rehabilitace, za příjemný a lidský přístup k pacientům. Přeji do budoucna, ať se vám daří a hodně spokojených pacientů.

S úctou p. F.


Poděkování Gastroenterologické ambulanci

1.2.2022

Dobrý den, chtela bych poděkovat panu doktoru Strnadovi a sestričkám z gastroenterologické ambulance. Hodně jsem se bála kolonoskopickeho vyšetření, ale díky nim proběhlo všechno úplně hladce. Děkuji za jejich úžasný, lidský a profesionální přístup:)


I.N.


Poděkování ORFM

24.1.2022

Dobré odpoledne,
chci touto formou vřele poděkovat kolektivu sester a lékařů Rehabilitačního oddělení vaší nemocnice v Rýmařově za velmi účinnou péči a pomoc při odstranění bolesti zad.
Akutní potíže začaly v nejnevhodnější dobu - loni těsně před vánočními svátky, kdy bylo nemožné najít nějakou pomoc. Více jak dva týdny mi bolesti v noci bránily v delším posilujícím spánku. Obrat nastal až s novým rokem, kdy jsem vyhledal pomoc Rehabilitačního odd. Nemocnice AGEL Podhorská v Rýmařově, kde mě děvčata dala během dvou týdnů "do richtiku," jak se hezky česky říká.
Ještě jednou tedy děkuji a přeji mnoho zdaru v roce 2022.

Srdečně zdraví Ing. B.M.


Gastroenterologická ambulance - poděkování

11.1.2022

Dobrý den. Dnes jsem absolvoval vyšetření kolonoskopie a gastroskopie. Byl jsem velmi mile překvapen, z pozitivního přístupu sestry p. Osuchové a dalších dvou sester na oddělení, i panem doktorem Strnadem. Děkuji jim za vlídný přístup při vyšetření, podporu i vlídná slova, za snahu pacienta uklidnit a pomoci mu od strachu a podobně. Jste skvělý tým lidí, kteří i v této nelehké době dokáží být vlídní a příjemní. Přeji Vám všem v nemocnici hodně zdraví, spokojenosti nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Přeji Vám mnoho úspěchů a sil. Přeji Vám jen a jen to dobré v životě. Jste naší andělé strážní, tak nechť i oni chrání Vás. Děkuji,s pozdravem, P.F.


Poděkování týmu JIP

22.12.2021

Dobrý den, byla jsem u vás hospitalizovaná od 11. 12. 2021 do 22. 12. 2021 s covid-19 na JIP BOX 1. Chtěla jsem vám všem, celému personálu JIP, moc poděkovat za velmi hezký přístup a péči, kterou pacientům věnujete i v tak těžkých chvílích. Jste úžasné osobnosti a do budoucna vám přeji jen klidné služby.
Ať už se svět vrátí do normálu.

Hezký den, J.V.


Poděkování zdravotníkům

14.12.2021

Dobrý den,
moc Vám všem, kteří se staráte o pacienty chci poděkovat za Vaši péči a službu lidem.
Držte se a opatrujte se, hodně sil všem zdravotníkům přeje Š.W.


Pochvala řidiči

20.10.2021

Dobrý den ,
dovolím si poslat pochvalu pro Davida Ilnického.

Davídek,ten milý,je vždy u nás v pravou chvíli.
S úsměvem vždy na líci,zvedá svoji pravici.
A tak táta,stále ležící,
směje se, až slzy kanou.
To když zase na červenou,
stojíme v sanitce a táta volá.
Proč zase stojí...
Vždy pohotově David odpovídá,
vlídné slovo pro tátu má.
A i když měří téměř 2 metry,
pro nás vždy bude tím hodným,
co umí rozjasnit den.


Řidič tento,ale i ostatní z party ,co přepravují pacienty si zajisté zaslouží nejen pochvalu.
Děkujeme. 

E.S. a A.S.


Poděkování

14.4.2021

Z celého srdce chci poděkovat všem lékařům a sestrám z bruntálské nemocnice za péči o mého bratra J. Zejména velký dík panu primáři Kulihovi za osobní přístup a speciální velký dík řediteli nemocnice panu Ing. Kameníkovi za ochotu, vstřícnost a velkou pomoc. Nesmírně si vážíme všech, kteří v této nelehké době zajišťují péči nemocným a bojují všemi prostředky za záchranu životů. Přeji hodně sil a energie. Vydržte!

K.R.


Poděkování týmu JIP

4.3.2021

Děkuji upřímě a z celého srdce všem zaměstnancům JIP v Bruntále. Za vaši obětavost, profesionální práci, empatii, laskavost a obrovské vypětí sil, které každodenně dáváte nám pacientům. Díky za to, že jste mne vrátili zpátky do života! Díky všem sestřičkám a celému personálu JIP.

S úctou Z.K. 


Poděkování za vzornou péči

26.10.2020

Dobrý den, pane řediteli, 13.10.2020 jsem byl hospitalizován na chirurgii s melanomem na rameni. Žasl jsem, s jakou péčí a přístupem jsem absolvoval vyšetření, operaci i pooperační péči. Děkuji. I když ještě není vše ukončeno, chtěl bych poděkovat všem doktorům, sestřičkám a veškerému personálu za vzornou péči, kterou mi věnovali a věnují. V dnešní nelehké době děkuji dvojnásob. Přeji Vám a všem, co se starají o naše zdraví, mnoho zdraví a  úspěchů, jak v pracovním, tak v osobním životě, spoustu sil a spokojených pacientů. Klaním se a smekám před Vámi. Ještě jednou veliký obdiv a poděkování za vše.

S pozdravem P.F.


Poděkování

1.10.2020

Dobrý den pane primáři Kuliho,

děkujeme moc za vstřícnost, byli jsme s vámi od začátku velmi spokojeni. Přejeme pevné zdraví a mnoho sil v těchto nelehkých časech.

S přáním hezkého dne M.B.


Poděkování Sociální službě Podhorská

14.7.2020

Vážený pane řediteli,
chtěla bych touto cestou poděkovat za starost a péči mé maminky K. K. na oddělení sociální péče pod vedením Bc. Miroslavy Hořínkové. S ochotou, profesionálním a odborným přístupem jak Bc. Hořínkové, tak všech sestřiček a ošetřovatelek jsem byla velmi spokojená.
Poděkování a velkou úctu všem sestřičkám a ošetřovatelkám. Vždy mi ochotně poradily, vyšly vstříc a maminku jsem vždy měla vzorně ošetřenou a zajištěnou.

Ještě jednou velký dík, s úctou Š. M. z Horního Města


Poděkování

18.5.2020

Jste dobří a vy to víte. Pane Adame, zaplaťte je a to bude zároveň mým poděkováním.

F. D.


Poděkování internímu oddělení

13.5.2020

Moc veliké poděkování zdr. personálu z interního odd. muži za péči, která mi byla věnována, byl jsem velice spokojen.

P.S. Veliké poděkování  B.K.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení Nemocnice Bruntál

19.4.2020

Poděkování rehabilitačnímu oddělení Nemocnice Bruntál.

Jako pacient Vašeho rehabilitačního střediska jsem se připravoval na život po totální endoprotéze pravého kolena. Operace proběhla v nemocnici v Opavě.

Musím s uznáním konstatovat, že personál Vašeho střediska se ke mne choval vždycky vstřícně, vysvětlil mi, k čemu slouží procedury, jež jsem absolvoval. Musím říci, že odcházím velice spokojen s Vašimi službami.

Chtěl bych poděkovat  celému kolektivu sester jak se o mne starali a věřím, že pokud budu mít jakékoliv potíže s pohybovým ústrojím rád se na Vás obrátím.

Všem známým budu Vaše služby doporučovat.

S poděkováním  Váš pacient J. M. st. z Razové


Poděkování internímu oddělení

24.3.2020

Vážený pane primáři,

chtěla bych Vám jménem celé rodiny Č. moc poděkovat za péči o našeho tátu M. Č.a zároveň Vám přeji mnoho sil v této mimořádné a nelehké situaci :-).
Ještě jednou moc děkujeme!

S pozdravem K. Č.


Poděkování internímu oddělení

30.1.2020

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za skvělou péči a přístup celému internímu oddělení v Podhorské nemocnici v Bruntále, jak pánům doktorům, tak sestřičkám i ošetřovatelům. 
S pozdravem a páním hezkého dne G. S.

 

 


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019

Jsem velice spokojená, lepší personál jsem neviděla. Měli by zaměstnanci rehabilitačního oddělení být oceněni za jejich práci, velice příjemní. Tím bych chtěla všem poděkovat. Paní doktorce Valentové a paní Mročkové děkuji dvakrát, jak mi pomohli.

Z.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019

Jsem velice spokojený, ochotný personál, proto bych chtěl všem poděkovat.

L. M.


Poděkování RHB Bruntál

11.12.2019

Spokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky a hodně zdraví v novém roce ze srdce přeje

L. B. "achilovka"

P.S. Mějte se všichni úžasně. Ráda na Vás vzpomínám.


Poděkování RHB Bruntál

6.12.2019

Děkuji za skvělí přístup sestřičkám, jsou vstřícné, moc hodné. Chovají se moc hezky. Patří jim velký dík.

P.


Poděkování

29.11.2019

Děkuji za skvělý přístup a péči. Pracuje tady samý profesionál. Je třeba všem zvednout plat.

P. T.


Poděkování

16.10.2019

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktoru Oldřichu Pitorovi za jeho profesionální přístup a odborné znalosti. Díky patří také jeho sestřičce.

M. Š.


Poděkování zaměstnancům OOP

15.10.2019

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat personálu OOP v Rýmařově za profesionální péči o moji babičku p. L. M.. S takovou ochotou a empatii se v dnešní době člověk jen tak nesetká. Děkuji za důstojný konec moji babičky a ještě jednou veliké "Děkuji". Jsem opravdu hrdá na to, že pracuji v Podhorské nemocnici.

T. M.


Poděkování MUDr. Quisovi a sestřčce

2.10.2019

Vážený pane doktore i sestřičko, moc Vám děkuji za péči, kterou jste mě věnovali 2. 10. 2019, když jsem potřebovala Vaši pomoc. Ať se Vám oběma daří a jste Vy i Vaše rodiny zdraví !! Ještě jednou moc děkuji!

Z. D.


Poděkování chirurgickému oddělení

1.10.2019

Chtěla bych poděkovat MUDr. Maláčovi a všem lékařům za profesionální a lidský přístup. Velký dík patří také sestřičkám chirurgického oddělení za skvělou péči během mého pobytu v nemocnici.

Děkuji M. K.


Poděkování chirurgickému oddělení

20.9.2019

Chtěl bych poděkovat celému kolektivu včetně p. Dr. Maláčovi za lidský přístup po dobu mé hospitalizace. Doktoři, sestřičky a celý kolektiv se velmi citlivě chová k pacientům, nejste jim na obtíž a to se v dnešní době velmi cení. Přeji Vám hodně úspěchů.

J. M.


Poděkování RHB Bruntál

6.9.2019

Děkuji za profesionální péči a přístup celému oddělení rehabilitace. Laskavý a lidský zpříjemnili dobu léčby aniž bylo toto léčení nelehké. Proto přeji všem hodně zdraví a ještě jednou velké dík.

K. R.


Poděkování RHB Bruntál

6.9.2019

Přístup všech byl skvělý, profesionální a zároveň lidský. Děkuji moc, velmi mě to pomohlo.

S. L.


Poděkování RHB Bruntál

15.8.2019

Velmi děkuji tomuto oddělení za vzornou péči, která mě opět postavila na nohy.

Děkuji V.


Poděkování SSP a OOP

11.6.2019

Dobrý den,
děkuji celému kolektivu Sociální službě Podhorská v Rýmařově pod vedením paní Legnerové za příkladnou péči o mou matku A. S.. Uvědomuji si, že není jednoduchépomáhat nemocným starým lidem 24 hodin denně na sklonku jejich života, avšak snahou kolektivu o vytvoření téměř domácího prostředí v tomto zařízení se situace těchto klientů jeví snesitelnější a jistě se jim odchází jen velmi těžko do jiných zařízení či domovů důchodců vzhledem k faktu, že pobyt je dle stanov nemocnice poskytován na dobu určitou ( cca 5. měsíců) na základě uzavřené smlouvy s klientem. Je velká škoda, že toto zařízení nemůže poskytovat péči o pacienty dlouhodobě, určitě bych měla dobrý pocit z toho, že by tady bylo o mou matku dobře postaráno. Zároveň bych chtěla velmi poděkovat paní doktorce Linhartové za příkladnou péči, kterou jako ošetřující lékař věnovala mé matce po dobu celého pobytu jak v části OOP, tak i na sociální službě Podhorská. Moc si toho s manželem vážíme. Ještě jednou děkujeme a přejeme celému kolektivu mnoho sil a pevných nervů do dalších dnů jejich nelehké práce.
S pozdravem D. S. S. a manžel Z. S.


Poděkování SSP

10.6.2019

Chtěla bych poděkovat touto cestou kolektivu Sociální služby Podhorská, Podhorské nemocnice a.s. v Rýmařově pod vedením sociální pracovnice Bc. Miroslavy Legnerové za vzornou péči o mou maminku paní M. B..

O moji maminku se v tomto pobytovém zařízení vzorně starali v období od 17. 8. 2015 do 26. 5. 2019. Chtěla bych poděkovat celému personálu za příkladnou péči, kterou jí pocelou dobu věnovali. Děkuji za citlivý přístup a empatii.

L. P.


Poděkování RHB Bruntál

10.6.2019

Touto cestou velice děkuji všem sestřičkám rehabilitačního střediska Bruntál. Díky jejich péči po operaci ramene se zase můžu zařadit do normálního života. Ještě jednou obrovský dík za příkladnou péči a rady při rehabilitaci.

R. Z.


Poděkování RHB Bruntál

31.5.2019

Chtěl bych touto cestou poděkovat děvčátkům z rehabilitace za příkladnou péči při řešení problémů s mou nohou. Jedná se o milé a pozorné děvčátka.

L. P.


Poděkování RHB Bruntál

12.4.2019

Krásné, mokré svátky Velikonoční. Zdravím všechny z Horního Benešova. Mějte se hezky.

Vaše "achilovka" L. B.


Poděkování zaměstnanci panu Ilnickému

19.2.2019

Milý pane Davide Ilnický,
tímto bychom Vám chtěli poděkovat za ochotu, starostlivost a trpělivost při výkonu Vaší práce. Dnes už jsou vzácní lidé, kteří jsou ochotńí a milý na starší pacienty. Ještě jednou děkujeme, že jste byl hodný a přátelský na našeho dědečka.

Rodina L.P.

 


Poděkování RHB oddělení Bruntál

8.2.2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat rehabilitačnímu oddělení Podhorské nemocnice, konkrétně týmu paní Ivany Mročkové a paní doktorce Anně Al-Robai za pomoc při  nápravě  kolena po operaci menisku a křížového vazu.

Díky jejich přístupu jsem mohla měsíc po operaci chodit bez pomocí berlí, což bylo na počátku nemyslitelné.

Svou odborností a profesionalitou mi vysvětlily a následně ukázaly "nenáročné cviky pro běžně chodícího člověka",  které mi pomohly k vrácení mého kolena do stavu před úrazem.

Tímto děkuji za poskytnutou péči a ochotu.

K. S.


Poděkování oddělení ošetřovatelské péče

3.1.2018

Rýmařov
Vážený pracovní kolektive vedený MUDr. Linhartovou, v prvé řadě přijměte ode mne přání k novému roku 2018. Vám všem, kteří pracujete ve prospěch zdraví pacientů, si dovolím popřát stále pevné zdraví, spokojenost v rodinném i osobním životě, mnoho šťastných chvil prožitých s Vašimi blízkými. Nechť dobrá nálada Vás provází i při Vaší těžké práci.

A nyní k pobytu na oddělení. Teprve nyní jsem poznal jak práce hlavně sester je náročná na psychiku. Svým jednáním s pacienty pomáháte jim snášet utrpení, které prožívají po zranění, a napomáháte k jejich uzdravení.

Za dobu, kterou jsem zde prožil, vyslovuji srdečné díky a znovu oceňuji Vaši nesmírnou péči o nás postižené.

S úctou v Vám J.B.


Poděkování internímu oddělení

8.12.2017

Kolektiv lékařů a sestřiček interního odd. - muži - Nemocnice Bruntál

Dovolte mi, abych Vám všem vyjádřila své velké lidské DÍKY za péči o mého bratra M.T. často i nad rámec svých povinností. V úctě E.L.


Poděkování personálu interního oddělení

1.12.2017

Emil D. pacient. Byl jsem zde jen dva dny, ale vidím, že je tu milý personál a byl jsem spokojen.

Děkuji D.


Poděkování internímu oddělení za ochotu

21.11.2017

Chci moc poděkovat všem sestřičkám, lékařům a dalšímu personálu za příkladnou péči a starostlivost. Kdyby se nejednalo o to, že jsem tady byl jako pacient, tak by to bylo jako na hotelu.

Mějte se všichni moc fajn Jiří Š.


Poděkování zaměstnanců Rehabilitace Bruntál

20.10.2017

Od 7. 6. 2017 jsem začal docházet na doporučenou rehabilitaci. Byl jsem velice spokojen s přístupem celého kolektivu. Ještě jednou velice děkuji, také vzorná čistota v prostorách rehabilitace. Všem známým mohu jen doporučit. S Pozdravem Josef T. v Bruntálu


Poděkování internímu oddělení

8.10.2017

Chci moc poděkovat celému personálu nemocnice Bruntál za ochotu a léčbu jsou zde všichni ochotní, vstřícní a dokáží pomoci, mám k nim důvěru a velký dík patří panu primáři Petru Opletalovi za jeho přístup.

Paní Z.Č.

Vážím si práce všech na tomto oddělení především za obětavou a trpělivost, kterou mají s pacienty i se mnou. Mám své chyby a o to víc si ji vážím a ještě jednou velké díky.


Poděkování internímu oddělení

18.9.2017

Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči o mou osobu panu prim. MUDr. Petru Opletalovi a MUDr. Nadji Medvigy. Poté všem sestřičkám a ošetřovatelkám za vzorovou péči. Je to těžká práce, ale stále mají úsměv na tváři. O to líp se pobyt v nemocnici snáší. S celého srdce děkuji Elena P. a dcery


Poděkování internímu oddělení

13.9.2017

Dovolte mi, prosím poděkovat, touto cestou vyjádřit, svůj velký dík za profesionální, laskavou péči o moji dceru M. K.

Moje poděkování patří lékařům, sestřičkám i ošetřovatelkám. V jejich každodenní nelehké práci nechybí úsměv, empatie a lidská vřelost. Navíc oceňuji, jaký řád na oddělení panuje, jaký tvoří zdravotníci na oddělení synchronní tým.

S podkováním a úctou Jarmila K.


Poděkování oddělení chronické bolesti a rehabilitace

5.7.2017

Vážený pane řediteli,
v polovině června jsem oslovila Vaší nemocnici, zda bych mohla v rámci dovolené u Vás absolvovat rehabilitaci, která mi v Praze, kde žiju byla odepřena. Hned druhý den jsem obdržela odpověď s konkrétními daty, kdy a jak by vše bylo možné, včetně prohlídky panem primářem Horákem. Už ta rychlost mě zarazila. S Panem primářem jsme se emailem domluvili, a tak jak jsme se domluvili, tak to přesně bylo.
Vlastně nebylo, bylo to nad moje očekávání. Připadala jsem si na tomto oddělení jako v ráji. Pan primář mě pečlivě vyšetřil, takové vyšetření jsem ještě nezažila. Vše mi vysvětlil a zodpověděl. A následovalo další překvapení. Sestřičky na tomto oddělení, nebyl jeden den, aby se neusmály, byly milé, a to ke všem pacientům, zvlášť mě dojímala péče o staré lidi.
Pane řediteli, chtěla bych opravdu upřímně poděkovat a nemůžu zůstat bez reakce, abych Vám napsala, že můžete být na oddělení rehabilitace vedené panem primářem Horákem skutečně pyšný. Tato pochvala se týká i úklidu a čistoty na tomto oddělení.
Budu-li mít příležitost, a pojedu do Vašeho krásného kraje na dovolenou, určitě se zastavím ve Vaší nemocnici a ve Vašem krásném a čistém nemocničním parku a bude-li třeba, zdvořile poprosím o rehabilitaci.
S díky a úctou zdraví
Iveta D.


Poděkování rehabilitaci v Bruntále

22.5.2017

Děkuji všem sestřičkám na rehabilitaci za milý přístup a výbornou péči byla jsem spokojena. paní T.


Poděkování rehabilitaci v Bruntále

19.5.2017

V Bruntále

Děkuji vše pracovníkům na rehabilitaci za vzorovou péči a milý přístup k pacientům Věra V.


Poděkování oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny

11.5.2017

Vážení,

chceme Vám poděkovat za vstřícnost a ochotu, kterou jste nám projevovali po celou dobu našeho pobytu na rehabilitačním oddělení. Přejeme i Vám pevné zdraví a hodně sil ve Vašem poslání

s úctou paní Š a paní K.


Poděkování Centru péče o zažívací trakt v Bruntále

10.5.2017

Z celého srdce děkuji za laskavý a milý přístup sestřiček i MUDr. Ondračka. Tak by mělo vypadat zdravotnictví. Libuše V a Jarmila P.


Poděkování chirurgickému oddělení

9.5.2017

Tady platí „Není na nic, když nás někdo polituje, ale kdo vám pomůže. Dnes už vůbec nenacházím slova, jak vyjádřit svou vděčnost za všechno, co dnes pro mou záchranu udělal pan doktor Sedláček a sestřičky, když mě nečekaně překvapilo něco (píšu to laicky – možná kolaps) a oni ani na okamžik neváhali a přispěli na pomoc. Bylo dnes hodně operací a příjmu nový pacientů, připadala jsem si hodně provinilá, že jim přidělávám práci, ale nikdo nedal najevo, že by tomu tak bylo. Také na oddělení intenzivní péče se o mě starali lékaři a sestřičky s ochotou a trpělivostí. Moje operace žlučníku se podařila na výbornou, cítím se moc dobře. Dnes už vím, že je pravda: „Věř a tvá víra tě uzdraví. Já jsem jim všem věřila a vždy věřit budu. Možná hodně lidí si uvědomí, že život je krásný, ale někdy bohužel krátký. Je zapotřebí si života vážit, děkovat Bohu za každý den a ne až nám visí na vlásku a hraje se do slova o vteřiny. Můj obdiv a dík vám všem Božena M.      

Pokračuji mimořádnou pochvalou sestřičkám Kristýnce a Julince. Moc jim děkuji za jejich úsměvy, pochopení a toleranci, jsou mladé, úspěšné a navíc mají dobré chování. Je málo takových mladých lidí.  Výchova začíná v rodině, nesmí se spoléhat nikdo na to, že škola jim je vychová. Můj dík patří všem, kdo něco umí a zůstane člověkem se srdcem na dlani. „ Milá Kristýnko a Julinko….“

Když tak se na mě sestřičky hledíte, koho před sebou vidíte? Ano jsem to já starší žena, s divnýma očima, s bolestí někdy doslova šílená. Ráda bych vám vyprávěla, čím vším jsem byla, než jsem se do nemocnice dostala. Někdy jsem svéhlavá, jindy se umím chovat. Pořád něco hledám nebo ztrácím, pak o pomoc se na vás obracím. Odpověď někdy nedám vám, když se na něco ptáte, ale vy milé sestřičky už mě dobře znáte, tak mě vždycky všechno odpouštíte. Přeji vám do života všechno, co vám přinese radost a štěstí.

 

12.- 13. 5. 2017

Byla jsem propuštěna do domácího léčení, ale nekonečná okolnost mě donutila vrátit se zpátky. Okamžitě mi byla poskytnuta rychlá, odborná pomoc, i když to bylo v noci. Ráno pan doktor okamžitě nechal provést odborné vyšetření. Chci moc poděkovat panu doktorovi Sedláčkovi za jeho zodpovědný přístup a rychlé řešení problému. Je to člověk, který nenechá nic náhodě. Také všechny sestřičky mě, dá se říct, přivítali s úsměvem a ochotou, která se hned tak nevidí. Zásluhou všech lékařů a sestřiček snad už zase „Budu skákat přes kaluže“. Srdečný můj dík a velký obdiv k tomu, co děláte. Ať se vám všem daří nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě. Božena M.   


Poděkování chirurgickému oddělení

8.5.2017

Chci poděkovat všem, kdo se tady starají o mě a snaží se zbavit strachu před tím, co mě ještě čeká. Jsou hodní, laskaví a připraveni pomáhat okamžitě, když je to potřeba, jen dobří lidé přinášejí druhým do života radost a víru, že všechno dobře dopadne. E.G.


Poděkování chirurgickému oddělení

8.5.2017

Těžko se mi hledají slova díků všem lékařům, zdravotním sestřičkám, kuchařkám, také paní uklizečce za nevšední péči, laskavý přístup ke všem, bez rozdílu. „Když máme nemocné tělo, potřebujeme lékaře a jejich profesionální péči. Když máme nemocné duše, potřebuje laskavost a přátelství. Našla jsem tady všechno, nic mě nechybělo. Srdečný dík za všechno. Ať se vám všechno a vždycky daří. B.M.


Poděkování oddělení JIP

7.5.2017

Poděkování

Děkuji personálu oddělení JIP bruntálské nemocnice, MUDr. Kulihovi, sestřičkám a ošetřovatelkám za příkladnou péči a lidský přístup při léčení mého tatínka pana Josefa D.

S pozdravem Dagmar S. dcera

V Bruntále 7.5.2017


Poděkování internímu oddělení

26.4.2017

Rád bych poděkoval celému kolektivu za profesionální přístup, laskavost a odbornou péči při pobytu na tomto oddělení s pozdravem H.W.


Poděkování zaměstnanců PHN

18.4.2017

Poděkování celému personálu, hlavně sestřičkám – nikde jinde jsem se nesetkala s tak příjemným vstřícným přístupem. Děkuji D. J.

 

Děkuji všem sestrám za laskavou péči, za čistotu, dobré jídlo, jsem tu moc spokojený, jsou tu hodné a pěkné sestřičky Děkuji K. B.


Poděkování oddělení ošetřovatelské péče

11.4.2017

Když sleduji, jak namáhavá a mnohdy nepříjemná je práce sestřiček na jejich pracovišti, nazvala bych ji spíše řeholí, nemohu tedy jinak, jako mnozí přede mnou vyjádřit všem (především sestrám) vřelý dík. D.H.

 


Poděkování oddělení ošetřovatelské péče

11.4.2017

Děkuji vám všem, panu primáři Krasulovi za starost a péči, rovněž sestřičkám za jejich ochotu a nelehkou práci, kterou provádí s naprostou profesionalitou. Také dík pomocnému personálu. Byla jsem tu spokojená po všech stránkách a moc vám děkuji a přeji to nejlepší. M.Ch.


Poděkování chirurgickému oddělení

10.4.2017

Chtěl bych poděkovat všem pracovníkům chirurgického oddělení v Bruntále za vzorovou péči při mé hospitalizaci, kdy mi byl amputován palec levé nohy. Setkal jsem se zde s příkladnou péčí. Ještě jednou děkuji, děkuji panu primáře a všem lékařům a sestřičkám byli jste skvělí! paní D.


Poděkování oddělení sociální hospitalizace

3.4.2017

Milé osazenstvo tohoto zařízení, děkuji Vám všem za Vaši péči a starostlivost. Bylo zde velmi dobře a milé prostředí.

Věra Š.


Poděkování oddělení ošetřovatelské péče

23.3.2017

Poděkování celému personálu, hlavně sestřičkám – nikde jinde jsem se nesetkal s tak příjemným vstřícným přístupem. Děkuji D.J.

 


Poděkování oddělení ošetřovatelské péče

23.3.2017

Děkuji všem sestrám za laskavou péči, za čistotu, dobré jídlo, jsem tu moc spokojený, jsou tu hodné a pěkné sestřičky. Děkuji K.R.

 


Poděkování oddělení péče o zažívací trakt

20.3.2017

Děkuji panu primáři Opletalovi a jeho skvělému personálu za výborný, milí a profesionální přístup při vyšetření, za který si zaslouží velkou pochvalu a úctu. Děkuji Jaroslav G.


Poděkovani internímu oddělení

14.3.2017

Děkuji všem sestřičkám na interním oddělení za lidský přístup, citlivost, velikou ochotu a pochopení při mojí léčbě.

Jste moc hodné Vladimír C.


Poděkování chirurgickému oddělení

14.3.2017

Poděkování.
Chtěla bych moc poděkovat za příkladnou péči o moji maminku Alenu S., která byla v minulém týdnu hospitalizovaná na chirurgickém oddělení Vaší nemocnice. Nevšední péče jak ze strany lékařů a hlavně sestřiček si moc vážím a vím, že to není jinde samozřejmé, ale u Vás standard. Proto Vás všechny moc chválím a věřte, že i pro mě (dceru) je to skvělé zjištění, že maminka mohla být u Vás příkladně ošetřena.
Pan primář mi vše krásně vysvětlil a uklidnil mě i mého tatínka. Jsem moc ráda, že si na nás našel 2x čas a věnoval se nám. Moc mu děkuji a chválím jak jeho, tak i jeho personál
Juliana N.


Poděkování chirurgické ambulanci a rehabilitačnímu oddělení pracoviště Rýmařov

17.2.2017

Dobrý den pane primáři!

Srdečně Vás zdravím.

Minulý rok 12. září jsem šla na návštěvu na rehabilitaci za známou paní a na té rozkopané cestě jsem spadla a zlomila jsem si pravou ruku. Tak se moc omlouvám, že jsem nenapsala dříve, přestože to bude už 5 měsíců a ještě nemám ruku v pořádku a hlavně, co vám chci napsat.

Pan doktor Pitor i sestřička se ke mě velice KRÁSNĚ chovali a chovají se dodnes, protože ještě chodím na rehabilitaci a k panu doktorovi na kontrolu. I zdravotní bratr p. Lukáš Jurečka i sestřička na rentgenu p. Marianna Schreiberová všichni se ke mně KRÁENĚ chovají A VŠEM MOC DĚKUJI!!!

I vám pane primáři děkuji za to, že máte takové pány doktory i sestřičky. Jen ať se vám všem daří a jste ZDRAVÍ.

Děkuji  Z.D.


Poděkování oddělení ošetřovatelské péče Rýmařov

2.2.2017

Děkuji všem za velmi kvalitní péči, které se mě zde dostává, jsem velmi spokojená. Sestry jsou ochotné a hodné, je tady příjemné prostředí, v této nemocnici jsem se léčila předešlého roku. Velké poděkování patří všem V. Š.


Poděkování oddělení ošetřovatelské péče

26.1.2017

Děkuji za kladný přístup a péči všem zaměstnancům OOP pod vedením MUDr. Ladislava Krasuli. V dobách, kdy jsem potřebovala dlouhodobou péči, byli všichni obětaví, laskaví a milí. Což v léčbě hodně pomáhá. Děkuji  F. Z.


Poděkování OOP

26.1.2017

Prosím přijměte touto cestou poděkování za lékařskou péči, všem sestřičkám a ostatnímu personálu za kladný přístup, všech zaměstnanců a ochotu při léčbě.

pokoj č. 12


Poděkování chirurgickému oddělení

24.1.2017

Dobrý den.
Chtěl bych touto cestou poděkovat za velmi vlídné přijetí od Vašeho personálu dne 19.1.2017 ve 14.15 hodin.Utrpěl jsem úraz ruky.Děkuji touto cestou MUDr Kazimíru Mehelovi i sestřičce, která měla službu, za velmi profesionální  přístup i jednání a celkovým přístupem. Jsem velmi spokojen i s kontrolami na ambulanci s MUDr. Pitorou a sestřičkou na ambulanci. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů celému kolektivu nemocnice a všem kteří nám pacientům pomáhají. S pozdravem, F. Pavel Ryžoviště.


170124 poděkování RHB

24.1.2017

Chtěl bych touto cestou poděkovat lékařům,sestřičkám a personálu za vzornou péči.Jen bych doporučil zřídit silnější internetový signál.Po dobu mého pobytu na rehabilitačním oddělení přes opakované urgence je wifina nefunkční. Děkuji Petr K.


Poděkování oddělení sociální hospitalizace a ošetřovetelské péče

20.1.2017

Poděkování nemocnici za péči

Chtěli bychom prostřednictvím Rýmařovského horizontu poděkovat Podhorské nemocnici, a.s., Rýmařov, a to celému kolektivu oddělení sociální hospitalizace, oddělení ošetřovatelské péče a oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny, za vzorovou a obětavou péči, kterou personál poskytovat naší mamince B. H. Děkujeme také vedení společnosti AGEL, která mamince věnovala dárek. Děkujeme všem známým a lidem, kteří se přišli rozloučit s naší maminkou, a především Květoslavě Sicové za lidský a krásný projev. Rodina C. a H.


Poděkování oddělení ošetřovatelské péče Rýmařov

16.1.2017

Chtěla bych poděkovat celému oddělení. Panu doktorovi za pěkný přístup k pacientům, sestřičkám za obětavou péči a ochotu. Paní vrchní sestřičce Kloudové dobré jídlo a všechno. Pan doktor Krasula vždy s úsměvem, to taky pomáhá léčit. Taky díky paní doktorce, která se mě postarala o inhalátor.

Moc Vám všem díky. V. S

Hodně zdraví  do tohoto roku i nadále


Poděkování internímu oddělení

14.12.2016

12. 11. 2016

Tímto bych ráda poděkovala panu doktorovi Ivanu Raničovi za profesionální a lidský přístup, kdy jsem potřebovala pomoc při zdravotních potížích dne 2. 11. 2016.

Dále děkuji celému personálu interního oddělení v Bruntále. S úctou Oldřiška B. Světlá Hora.


Poděkování gynekologikému oddělení

12.12.2016

Vážený p.řediteli. Dne 7.12.2016 jsem byla hospitalizovana na operačním gynekologickém oddělení v Bruntále. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem sestřičkam a celému personálu za velice milý a vstřícný přístup. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hodně uspěchu ve Vaši těžké práci. Vítězslava K.


Poděkování pracovnicím RHB

23.11.2016

Moc děkuji všem pracovnicím rehabilitace za péči, příjemný přístup. Ráda se zase vrátím.

Mgr. Michaele L.

V Bruntále 23. 11. 2016


Poděkování RHB oddělení

31.10.2016

Měsíc jsem absolvovala léčebné procedury ve zdejším rehabilitačním zařízení. Ráda bych poděkovala zdravotnickému personálu, zejména: paní Stránské, paní Hanouskové, paní Bočanové a vedoucí paní Mročkové. Byly skutečně odborně zdatné, empatické, ochotné a příjemné. Přeji sobě i jiným dalším pacientům, aby zdravotníků na takové úrovni bylo víc.

Děkuje Helena S.

V Bruntále 31. 10. 2016


Poděkování pracovníků RHB

10.10.2016

Děkuji Všem pracovníkům na rehabilitace za vzorovou péči a milý přístup k pacientům. Byla jsem velmi spokojena.

V Bruntále 10. 10. 2016 Jiřina Š.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení v Rýmařově

4.10.2016

Vážený pane řediteli

Poděkování

Já Katarina D. chci moc poděkovat za milí profesionální přístup během mé hospitalizace. Poděkování patří zdravotnickému personálu včele s panem primářem a paní doktorkou, a též uklízečkám za vzornou čistotu a milé chování. S potěšením mohu říct, že jsem šťastná, i když můj pobyt byl krátký, jste prostě super a dík za vše.

Rehabilitační oddělení, primář MUDr. Pavlík, lékařka Olga Pavlová.

S pozdravem a přáním hodně uzdravených a spokojených pacientů přeje Katarina D.


Poděkování internímu oddělení

23.9.2016

Děkuji lékařům a sestřičkám za ochotu, pečlivost a hlavně informovanost poskytnutou pacientům. Personál je úžasný, příjemný, cítila jsem se tu dobře.

Děkuji Eliška S. Bruntál


Poděkování internímu oddělení a JIP

15.9.2016

Vážený pane řediteli,

dovolte mi poděkovat Vám a Vašim zaměstnancům na oddělení interním a JIP za vzorovou péči, kterou jste poskytli mé matce paní A.H. při její hospitalizaci v bruntálské nemocnici. Vysoce oceňuji nejen odbornou péči, ale i velmi pěkné chování celého personálu oddělení interny a JIP.

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v práci. PhDr. M. Ž.


Poděkování personálu gastroenterologické ambulance

14.9.2016

Děkuji panu doktoru Ondráčkovi za skvělý přístup a super vysvětlení. Na vyšetření jsem byla v průběhu měsíce 2x a vždy spokojenost. Sestřičky si rovněž zaslouží pochvalu jsou to taková slunička.

děkuji Z.P Valšov


Poděkování ambulanci a oddělení chirurgie

2.9.2016

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem pracovníků ambulantní i lůžkové části chirurgického oddělení v Bruntále. Více jak rok byl manžel ošetřován na tomto odd. Po celou tu dobu jsme se setkali jen s profesionálním přístupem zdravotníků k pacientům. Zvláště chceme poděkovat MUDr. Jiřímu Sedláčkovi, který má velký podíl na úspěchu léčby manžela. Za to mu patří náš velký dík. Přejeme všem pracovníkům, aby se jim v práci vždy dobře dařilo a dosahovali jen kladné úspěchy. To jim přejeme i v osobním životě.

Ještě jednou velké uznání a díky.

Stanislav K, a Jiřina K.


Poděkování oddělení rehabilitace za léčbu

1.8.2016

Děkujeme za pomoc při úrazu

Vydala jsem se 30. června na pouť do kaple V Lipkách se svým vnoučkem, který mě v nemoci už pět let doprovází a vždy dobře. Jen bych ho měla vždy poslechnout, kterou cestou se dát! Tentokrát jsem na jeho radu nedala a při přecházení cesty pod kapličkou jsem upadla a strhla s sebou i jeho. Poranila jsem si přitom ruku a rameno. Naštěstí Matka Boží Panna Marie, které je zasvěcena kaple V Lipkách, nám poslala dva silné anděly strážné, aby řekli: vstaň a pojď. Byli to tatínek s dcerou, s nimiž se známe od vidění. Věřím, že se setkáme a já budu moci těm výborným lidem dobré vůle z Rýmařova osobně poděkovat. Nyní mi pomáhají se uzdravit lékaři, staniční sestra, ostatní sestřičky, kuchařky, uklízečky, zkrátka celý tým Podhorské nemocnice. I těm, jmenovitě primáři MUDr. Arnoldu Pavlíkovi a MUDr. Olze Pavlové z oddělení rehabilitace, patří velké poděkování za milý přístup ke všem pacientům, kteří potřebují pomoc.  Olga. S.


Poděkování za léčbu mého manžela, který byl ošetřován v těžké nemoci na vašem oddělení

18.5.2016

Vážený pane primáři „MUDr. Petr Opletal“, dovoluji si Vám poděkovat za léčbu mého manžela B. N., který byl ošetřován v těžké nemoci – na Vašem oddělení. Rovněž lékařům a zdravotnímu personálu celého oddělení, kteří se starají vzorově o všechny pacienty, nejen o mého muže, ale i vzorná čistota, strava, krásný přístup v jednání k pacientům při vyšetřování apod.

S úctou se skláním před Vámi i Vaším personálem, děkuji.

H. N. Světlá Hora 


Poděkování za vstřícný přístup

9.5.2016

V úterý 3. května 2016 jsme byli s manželkou v rýmařovské interní ambulanci na pravidelné lékařské prohlídce. Po příchodu do čekárny však žena, dříve než si stačila sednout na lavici, upadla na zem. Její pohyblivost je částečně omezena, chodí o holích. Snažil jsem se ji zvednout, ale nebylo to snadné. Ovšem za okamžik přišla do čekárny sestra interní ambulance paní Jana Svobodová a okamžitě se ujala iniciativy a ženu začala zvedat také. za malou chvíli přišla i lékařka paní doktorka Dagmar Linhartová, chopila se ženy místo mě, já jsem se v tom okamžiku stal personou grata a obě zdravotnice ženu zvedly a posadily na lavici. Paní doktorka si ji vzala do ordinace. Jenže manželka měla jít o něco později, ještě na sono. Lékařka zařídila, aby ji tam vzali přednostně a okamžitě také zajistila i její odvoz domů.  

Chtěl bych paní doktorce Linhartové i sestře paní Svobodové tímto způsobem poděkovat za jejich iniciativní a citlivý přístup k pacientce, která se dostala do obtížné situace. Závěrem už jen konstatuji, že se u paní doktorky i sestry setkáváme s takovým přístupem při každé návštěvě, i když nenastanou žádné komplikace.  Velmi si jejich počínání vážím a děkuji jim.

S pozdravem V.K. Rýmařov


Poděkování personálu interního oddělení

20.4.2016

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem pracovníkům interního oddělení za milí přístup a péči!!! A taky hlavně paní doktorce  děkuji Vám, za vše co jste pro mě udělali.

S pozdravem  P. R. 


poděkovat celému kolektivu JIP

12.4.2016

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat celému kolektivu „JIP“ všem sestřičkám a lékařům za vzorovou péči, milý úsměv a povzbuzení v nelehké životní situaci. Děkuji za velkou trpělivost. Byla jsem zde spokojená, jste andělé.

Moc děkuji D.K.


Děkuji vám za dokonalou péči

30.3.2016

Smekám před Vámi, milí přátelé, vaše péče o mé tělo i duši, byla nadčasová. Naprosto dokonalá práce, souhra a lidskost a samozřejmě smysl pro humor. Máte mé veliké díky a vděčnost. Zamáčkněte slzy, úspěšně od vás odcházím domů J

Ještě jednou veliké díky a přeju Vám stále chuť do práce a úsměv na rtu.
H.M.


Podekování personálu Jednotky intenzivní péče

30.3.2016

Moc chválím sestry + doktory, že se o mě vzorně a ochotně starají, jsou vstřícní a milí. Rychle ve všem vyhoví.

Děkuji J.K.


Velké díky sestřičkám JIP

14.3.2016

Velké díky sestřičkám na tomto oddělení, říct jen tak nestačí. Měl by si jich vážit každý, kdo se tu v nelehké situaci octne, pro jejich laskavost a úsměv na tváři, kterým nám dávají. Toho se málo kde dočkáme. Velice děkuji za vaši péči o mě.

děkuji E.L.


Poděkování celému personálu Podhorské nemocnice

7.3.2016

Děkuji všem, co se o mě starali od příjmu, přes ipku až na lůžkovou část.

Ještě jednou díky Z.M.


Poděkování všem lékařům, sestrám a celému personálu interního oddělení nemocnice Bruntál

4.3.2016

Děkuji všem lékařů, sestrám a celému personálu interního oddělení nemocnice Bruntál, za pomoc a péči nejen o mě, ale o každého potřebného člověka ve stavu nemoci. Jste „lidští andělé“ takoví naši opraváři, velmi vás potřebujeme  a velmi si vás vážíme.

Já prosila Ježíše o pomoc a on mne skrze vás znovu postavil na nohy a vrátil mi tak život.

Moc vám všem děkuji, děkuji, děkuji.
M.K. Rýmařov


Poděkování personálu interního oddělení

16.2.2016

Dobrý den, 31.1.2016 jsem byl převezen RZP a hospitalizován na lůžkovém oddělení interny I když jsem si zde pobyl jen krátký čas, chtěl bych touto cestou poděkovat všem za profesionální a lidský přístup.

Děkuji J.  L.


Poděkování oddělení rehabilitace za léčbu

12.2.2016

Děkuji touto cestou celému kolektivu oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny Podhorské nemocnice, a.s., Rýmařov, zejména primáři MUDr. Arnoldu Pavlíkovi, ošetřující lékařce Olze Pavlové, rehabilitačním pracovnicím Petře Chříbkové, Dis., a Kláře Szczurkové, staniční sestře Janě Suchánkové, kolektivu sester, ošetřovatelek, pomocnic a sanitáři Lukáši Jurečkovi za jejich obětavou a vzorovou péči v době mé nemoci. S nesmírnou úctou A.S s rodinnou, Rýmařov.


Poděkování personálu chirurgického oddělení

8.2.2016

Můj velký obdiv a poděkování patří chirurgickému oddělení s veškerým personálem. Smekám klobouk. Jsem maximálně spokojená a věřím, že to tak bude i nadále. Měla jsem dojem, že jsem hostem této nemocnice i tohoto oddělení.

Děkuji pacient A.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

25.1.2016

Velice rádi se připojujeme k těm, kteří se na těchto stránkách pochvalně vyjadřují ze svých zkušenosti  z pobytu ve zdejším zdravotnickém zařízení. Jsme manželé z Lomnice, já po TEP kolene v říjnu 2015, manželka s problémy bederní páteře. Paní doktorkou mi bylo doporučeno právě toto rehabilitační pracoviště a musím říct, že jsem tomu velice rád. Proto jsem ho doporučil i mé manželce a současně se zde léčíme oba. Setkali jsme se tu a stále potkáváme nejen při přijetí, ale i po celou dobu návštěv s milým a laskavým zacházením, s tolik potřebným úsměvem při vlastním cvičení, ale, a to především s vysokou profesionalitou všech pracovníků tohoto oddělení. Věřte,  že velice dobře vím, o čem píši. Díky této profesionalitě jsem byl předčasně doporučen k druhému operačnímu zákroku, který jsem počátkem ledna absolvoval. A tak v současnosti,  jsem se sem ke cvičení vrátil a jsem za to velice vděčen, protože ohýbání mého kolene je „během na dlouhou trať“. Společně se svojí manželkou vyjadřujeme tedy srdečné poděkování paní MUDr. Valentové a celému kolektivu sester vedených paní Ivou Mročkovou. Kolektiv lidí, pracujících na tomto oddělení, svoji každodenní práci dokazuje to, co není již dnes u podobných zařízeních zcela běžné.

A tak děvčata, vřelý díky za vaši ochotu a přístup. Jsme rádi, že jste to právě vy, kde máme možnost se léčit.  

Ing. J a Mgr. J 


Poděkování internímu oddělení

19.1.2016

Chtěli bychom touto cestou poděkovat Internímu oddělení Bruntál pod vedením primáře MUDr. Petra Opletala, všem ostatním ošetřujícím lékařům a sestřičkám, které měli v péči našeho syna Petra K. při poslední chvíli jeho života.

Děkuje zarmoucená rodina.


Poděkování

19.1.2016

Moc děkujeme všem za péči, kterou jste věnovali mému manželovi (R.D.). Děkujeme oba paní D. (manželka)

Jen ať jste všichni zdraví !!!


Poděkování kolektivu JIP

6.1.2016

Děkuji celému kolektivu JIP za péči o moji babičku paní H.P. Pro vás to byla asi protivná babka, co neposlouchá a zlobí, kterou našla záchranka v ušmudlané zástěře. Trápila i nás s tím, že nedovolila, abychom jí s ničím pomohli. Omlouvám se za ni a moc vám všem děkuji za péči, kterou jste ji poskytli. DĚKUJI LÉKAŘŮ, DĚKUJI SESTŘIČKÁM.

Navždy v mám srdci zůstane vzpomínka na hodnou, usměvavou babičku, v čisté zástěře a voňavé chaloupce s koláčky na stole.... A na vždy mi zůstane vzpomínka na Vaše oddělení , které se stalo posledním „domovem“ mojí babičky.

Do nového roku 2016 vám všem přeji hodně štěstí, zdraví, úspěchů a moc, moc trpělivosti s pacienty, kteří né vždy dokáží ocenit vaši péči, určitě tak nečiní úmyslně.

P.R. 


Poděkování personálu interního oddělení

28.12.2015

Vážený pane řediteli,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za vynikající péči Vaši Bruntálské nemocnici na interním oddělení v čele s prim.Mudr.Opletalem. Velice si vážíme obětavé práce pana primáře Opletala, lékařů a sester, kterou vynaložili při hospitalizaci pacientky p. S. S. 

Ing. B. D. a H. D.


Poděkování personálu rehabilitace

18.12.2015

Úžasné, úžasné, úžasné!

Celému kolektivu sestřiček a hlavně vedoucí sestře Ivušce Mročkové děkuji za nádhernou péči, vlídnost, vstřícnost, ochotu, úsměv, obětavost a hlavně za to, že už zase chodím! Přeji všem hodně zdravíčka a pohodu na celém oddělení.

Vaše pacientka  L.B. (achilovka).


Poděkování personálu interního oddělení

16.12.2015

Dobrý den, tímto děkuji celému lůžkovému internímu odd. muži za péči o pana Františka Kubáče.
Zvláštní poděkování patří MUDr. Vllasové a také ošetřujícímu personálu za velmi citlivý přistup a vzornou péči o mého tatínka.

Za rodinu děkuje dcera
Z.K.


Poděkování za profesionální přístup

8.12.2015

Neskutečně profesionální a laskavá péče. Sestřičky umí zacházet s tělem i duší. Děkuji všem, kteří se o mého syna starali.  
Paní K.


Poděkování personálu rehabilitačního oddělení;

7.12.2015

Rehabilitace mi velmi pomohla, zajisté díky přístupu zaměstnanců rehabilitačního oddělení.
Díky všem. JUDr. R.V.


Poděkování za plnohodnotnou lékařskou péči

11.11.2015

Vážený pane předsedo představenstva,

dovolte mi, abych Vám i Vašim zaměstnancům Podhorské nemocnice a.s. srdečně poděkoval za pečlivou hospitalizaci a plnohodnotnou lékařskou a zdravotnickou péči. Byl jsem velmi spokojený s kvalitou nabízených služeb ve Vašem nemocničním zařízení. Děkuji Vám za péči a spolupráci.

S pozdravem L. V. Praha


Poděkování personálu interního oddělení

29.10.2015

Velmi děkuji celém personálu interního oddělení snad se nebudu muset vracet a když tak vím, že tu najdu vždy pomoc! Přeji všem lékařům i sestrám a pom. personálu, zdraví a sílu do jejich práce a osobní štěstí.

S úctou děkuji S.M. Janovice


Poděkování personálu interního lůžkového oddělení

26.10.2015

Touto cestou chci poděkovat veškerému ošetřujícímu personálu interního lůžkového oddělení Podhorské nemocnice za profesionální a lidský přístup během mé hospitalizace.

P.S.


Poděkování internímu oddělení

15.10.2015

Celému personálu poděkování za milé a vstřícné zacházení. Bylo radost se s nimi setkat.

I.K


Poděkování internímu oddělení

15.10.2015

Vyslovuji pracovnímu kolektivu poděkování za milé jednání a jejich ochotu

P.Z.


Poděkování personálu interního oddělení

3.10.2015

Chtěla bych touto cestou poděkovat za veškerou péči, která mi byla zde na interním oddělení poskytnuta, nejsem zvyklá ležet v nemocnici, tak jsem byla moc ráda, že mi to i tady všichni ulehčovali a pomáhali mi. Obdivuji vaši práci a jsem ráda, že jste tady všichni takový milý, usměvavý a chápavý k našim potřebám i když mi taky někdy moc nespolupracujeme. Moc, moc děkuji. Všichni si zaslouží mnohem vyšší plat, než mají.

Poděkování a velký obdiv patří:
Jaroslava Knutelová, Marta Příhodová, Veronika Tušková, Mirečka Kutilová, Veronika Janyšková, Jana Jelenová, Petra Ježová, Lenka Fišerová, Marie Přikrylová, Nikola Hoštěnská, Alena Kovářová, MUDr. V. Titková, MUDr. L. Kulchystká, MUDr. I. Ranič, MUDr. J. Trněná a prim. MUDr. Petr Opletal.

Velké díky !!!
R.K. 


Poděkování personálu chirurgie

19.9.2015

Vážený pane předsedo,

dnes odpoledne jsem měl dopravní nehodu, která naštěstí a díky Bohu skončila bez vážnějších zranění. Pouze bylo nutno na Vašem chirurgickém oddělení ošetřit menší tržnou ránu na mém předloktí a vyloučit možné zranění hlavy. MUDr. Jana Němcová se mně spolu se sestrou ujaly a musím vyjádřit naprostou spokojenost s jejich profesionalitou a zároveň přátelským a vstřícným přístupem. Asi by to mělo být normální a běžné, ale oba víme, že tomu tak vždy není. Proto jsem se rozhodl seznámit Vás s mým pozitivním zážitkem ve Vaší nemocnici v nepříjemné situaci, jakou je zranění po autonehodě.

M.R. 


Poděkování internímu oddělení

2.9.2015

Vážený pane primáři Opletale, děkuji Vám i sestřičce za velmi zodpovědný, obětavý a odborný přístup ke mně jako k pacientovi po celou dobu mého léčení a vyšetření. 

S úctou J.Š. 


Poděkování oddělení sociální hospitalizace

29.7.2015

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu pod vedením p. Wnenkové za vzorovou péči o moji maminku paní Annu O. po celou dobu 3 let. Děkuji paní Wnenkové, paní Mirce, Heleně, Emě, Věrce, Pavlíně a také Lence a Lucce, které již odešly, myslím, že práce jejich je nedoceněna a měl by se tím již někdo zabývat. Jednou tuto péči budeme potřebovat všichni. Ještě jednou moc děkuji Anna. V. Rýmařov


Poděkování personálu interního oddělení

7.7.2015

Vážení lékaři,
chtěla bych Vám poděkovat za vaši laskavou péči a trpělivost semnou. Vaše práce je pro mne velice namáhavá, zodpovědná ale také pro nás pacienty užitečná. Ještě jednou i Vám veliké díky!!!

E.V. Malá Morávka


Pro všechny rehabilitační pracovnice

18.6.2015

Jsem tu u Vás stálý host, máte se mnou práce dost.
Elektrické MIPY, stále další cviky.
Zvedám ruku výš a výš, i když je to někdy kříž! 
Kroužím rukou v bazénu i kladky přijdou na scénu.
Makám, cvičím ze všech sil, zvítězil byl a je můj cíl.

Děkuji všem za péči a příjemné prostředí.
E.P.


Poděkování oddělení rehabilitace

6.5.2015

Děkujeme touto cestou personálu rehabilitace za ochotu, vstřícnost a komunikativnost. Byli jsme moc spokojeni s péčí a naskytne-li se možnost zopakovaní, rádi se tu vrátíme.

manželé H. a J. H.


Poděkování gynekologickému oddělení

29.4.2015

Vážený pane řediteli, od 12.1-16.1.2015 jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení v Bruntále. Dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za příkladnou lékařskou péči a lidský přístup, který mi byl věnován po těžké operaci a po celou dobu hospitalizace. Děkuji proto Vašim prostřednictvím zdravotnickému personálu - sestřičkám a lékařům za jejich odbornost, lidský, citlivý přístup a za jejich empatii. Především bych chtěla poděkovat panu primáři S. Tallovi za laskavé, citlivé jednání a příkladnou péči. Ještě jednou všem moc děkuji, za odvenenou špičkovou práci. Přeji všem hodně zdraví a sil do velmi náročné práce.

S pozdravem P.T.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

28.4.2015

Chtěla bych moc poděkovat za milou, vstřícnou a především odborně provedenou rehabilitaci zdejšími pracovníky rehabilitačního oddělení. Léčila jsem se zde s bolavými zády a jako zdravotnický pracovník si nemohu nevšimnout, že stejně mile a vstřícně se personál chová i k ostatním klientům. Přeji všem hodně sil, aby i přes své běžné starosti, které nám přináší život, mohli odvádět dál kvalitní práci.

Děkuji H.L.


Poděkování chirurgickému oddělení

15.4.2015

Nic než jedno velké DĚKUJI, všem na chiurugickém oddělení Podhorské nemocnice, za profesionální a příkladnou péči po dobu mé hospitalizace. D.K. Bruntál


Poděkování gynekologickému oddělení

15.4.2015

Vážený pane řediteli, touto cestou chci moc poděkovat panu primáři Tallovi a veškerému ošetřujícímu personálu gynekologického oddělení Podhorské nemocnice, za velice profesionální a hlavně lidský přístup během mojí hospitalizace. Děkuji s pozdravem R.V.


Poděkování chirurgickému oddělení

7.4.2015

Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Maláčovi a lékařů a sestřičkám z vaší chirurgie za úspěšné provedení mé operace a za profesionální a přátelský přístup k pacientům. Dovolte, abych popřála všem hodně úspěchů a vděčné a spokojené pacienty, jako jsem já. Moc děkuji a srdečně zdraví Z.B. z Krnova.


Poděkování internímu oddělení

7.4.2015

Vážený pane řediteli, ve dnech 24.3 až 30.3:2015 jsem byl v lékařské péči INTERNÍHO oddělení v Bruntále. Touto cestou bych chtěl vyslovit poděkování panu primáři MUDr. Petru Opletalovi a celému kolektivu ostatních Vašich zaměnstnanců, kteří se na mé léčbě podíleli. Vážím si zejména profesionálního a lidského přístupu pana primáře. Díky patří i všem Vašim zaměnstnancům a celému vedení nemocnice.

Ing. J.P. Bruntál


Poděkování pro oddělení operačních oborů

13.3.2015

Jsem velmi spokojena s přístupem lékaře, příjemně, pěkně vysvětlil způsob léčby a sestřičky moc ochotné a vždy byly při ruce pacientům dle potřeby, ať to bylo ráno nebo večer. A moc děkuji, že mi můj pobyt v této nemocnici, kde jsem byla poprvé, pěkně zpříjemnily. Jste andílci!!! Vaše pacoška M.H.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

12.3.2015

Moc děkuji za vzorovou péči, starostlivost a pomoc při rehabilitaci Paní Mročková byla velmi příjemná, ale při cvičení nekompromisní, což mi hodně pomohlo. Také ostatní sestřičky byly velmi vstřícné a vždy milé. Ještě jednou děkuji

E.T.


150427 RHB

12.3.2015

Chodím zde na RHB se zamrzlým ramenem. Co se mnou provedla paní Mročková považuji za malý zázrak. Lékaři mi tvrdili, že rameno rozhýbu za rok, ale tato milá paní mi za měsíc pomohla o 80% k lepšímu.

Velké díky M.S.  


Poděkování rehabilitačnímu oddělení Podhorské nemocnice pracoviště Bruntál

23.2.2015

Chtěl bych poděkovat celému kolektivu RHB, který se o mě stará už 2 měsíce. Jsem po TEP kolene a jejich práce se projevuje.

Díky M.O.


Poděkování internímu oddělení

23.2.2015

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych alespoň tímto dopisem vyjádřil poděkování za příkladnou péči poskytnutou pracovníky Vaší nemocnice oddělení Interny. Můj velký dík patří primáři Opletalovi, jeho týmu lékařů, zdravotním sestrám a ošetřujícímu personálu. Poděkování za vlídný milý přístup patří také sestřičkám z RHB ambulance.Do dalších let Vám přeji hodně úspěchů a mnoho stejně spokojených pacientů.

Z pozdravem F.P.


Poděkování na oddělení operačních oborů

12.2.2015

Po narkoze jsem spala, tak píšu až včil. Operace opravdu dopadla skvěle, jsem opravdu spokojená. Moc všem velké DÍKY. Ačkoliv je to neuvěřitelné můj pobyt mi zpříjemnili, příjemný personál a veselé kolegyně. Říká se, že v nemocnici je sradna jako v márnici, ale vůbec to není pravda, opravdu je tady veselá nálada. Děkuji moc panu doktoru Luckému za dobře provedenou operaci. S pozdravem L.Š.


Poděkování na oddělení operačních oborů

10.2.2015

Zdravím všechny, co tu budou čekat na operaci. Musím všechny čekatele předem upozornit, že se nemají čeho bát. Už na první dojem je tu perfektní čistota, hodné, příjemné a ochotné sestřičky, dá se říct "andílci" a to se nedá vážně koupit. Páni doktoři jsou opravdu profesionálové. Opravdu se všichni dost snaží, aby nám všem bylo dobře a fajn. 11.2. mě budou operovat a nemám žádných pochybností, že by to dopadlo špatně. Tak zítra


Poděkování gastroenterologické ambulanci

4.1.2015

O vzorném přístupu kardiologického oddělení jak po stránce odborné tak i lidské jsem se psal loni.4.11. Pan primář Opletal vede i gastroenterologickou anbulanci, má nastavené profesionální i lidské parametry vůči pacientům i v ní. V pátek 27.2. jsem dostal velice nepříjemné zažívací potíže, už z telefonátu se sestrou Andreou Kozelovou jsem vycítil, že mi chce pomoci...po příjezdu do ambulace byla tato plná lidí, ordinoval p.primář Dr. Opletal. Jako vždy byl jsem přijat velmi vlídně, profesionálně. Byla provedena nutná vyšetření včetně odběru krve ...byly mi předepsány medikamenty, které ihned zapůsbily...při kontrole 3.3. u Dr. Ondráčka...opět pochopení pro moji diagnózu, vysvětlení jak si počínat. Takže přístup lékařů a zdravitníků k pacientů, není náhodný, ale vliv p. primáře je znát.

K.P.


Poděkování za přístup lékařů a sester

15.7.0010

Velmi děkuji za pobyt ve vašem zařízení. Byl jsem velmi mile překvapen přístupem lékařů i sester, jak na odd., tak na JIP. Cítil jsem, že zde není jen povinnost, ale láska k práci, taktéž ze všemi, tak překvapila čistota a celý servis ještě jednou vřele díky.

J.V. Brno