Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Péče na kožní ambulanci Podhorské nemocnice v Rýmařově je nyní hrazena všemi zdravotními pojišťovnami

19.2.2014

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) jako poslední z pojišťoven uzavřela smlouvu s kožní ambulancí Podhorské nemocnice v Rýmařově. Klienti této pojišťovny tak mohou nově standardně využívat služeb ambulance, jejíž ordinační doba je každou středu od 14.00 do 18.00 hodin.

Pacienti se do kožní ambulance mohou objednávat osobně nebo telefonicky na telefonním čísle 554 253 465. V případně akutního stavu není objednání nutné.

Kožní ambulance Podhorské nemocnice v Rýmařově slouží pacientům od roku 2011, kdy nemocnice vyhověla požadavku města o zajištění dermatovenerologické péče. „Ve spolupráci se Šumperskou nemocnicí jsme požadavku rádi vyhověli a pro pacienty ambulanci otevřeli. Velmi mne těší, že nyní mohou bez problémů péči využívat pacienti všech zdravotních pojišťoven,“ říká ředitel Podhorské nemocnice MUDr. Marián Olejník, MBA.

Pacientům jsou plně k dispozici dvě odborné lékařky MUDr. Veronika Paťavová, MUDr. Lenka Slezáková a zdravotní sestra Věra Skopalová.

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: