Podhorská nemocnice měla úšpěšný Světový den hygieny rukou

14.5.2015

5. května se Podhorská nemocnice na pracovišti v Bruntále zapojila do Světového dne hygieny rukou. Pro zájemce připraveny ukázky správného mytí a dezinfekce rukou i informativní ohledně rizika přenosu infekcí. Den hygieny rukou byl úspěšný, celkem se zúčastnilo 487 lidí, z toho bylo 9 tříd základních škola 3 třídy mateřských školek. Akce se účastnili zdravotnici a široká veřejnost, školy a školky. Pro každého účastníka byl připravený malý dárek.