Podhorská nemocnice se účastnila Dne zdraví a sociálních služeb ve Vrbně pod Pradědem

3.10.2016

Podhorská nemocnice se účastnila v sobotu 1. října Dne zdraví a sociálních služeb ve Vrbně pod Pradědem. Prezentovala se zde sociální hospitalizaci a zaměstnanci Podhorské nemocnice nabídli návštěvníků měření cholesterolu, glykémie, krevního tlaku a BMI. Dále si mohli klienti nechat sledovat také tělesný tuk. Měření se zúčastnilo 5 desítek lidí z Vrbenska. Děkujeme paní Ivaně Remešové, koordinátorce komunitního plánování sociálních služeb za pozvání a organizaci akce a všem pracovníků Podhorské nemocnice za aktivní účast na akci.