Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Podhorská nemocnice se účastnila Dne zdraví a sociálních služeb ve Vrbně pod Pradědem

20.10.2018

Podhorská nemocnice se účastnila Veletrhu Dne zdraví a sociálních služeb, který každoročně pořádá město Vrbno pod Pradědem. Akce proběhla v sobotu 20. října ve středisku volného času Střecha. Návštěvníci se dozvěděli mnoho užitečných informací o Sociální službě Podhorská a navíc mohli podstoupit zdarma řadu zajímavých vyšetření.

Nemocnice se  Veletrhu zdraví a sociálních služeb zúčastňuje pravidelně. Letos na něm prezentovala jména svého rýmařovského pracoviště. Konkrétně Sociální službu Podhorská, která má dvanáct lůžek.

Kromě tohoto mohli návštěvníci zdarma podstoupit několik zajímavých vyšetření. Pro zájemce bylo připraveno měření krevního tlaku, podílu tuku v těle nebo si mohli nechat podle váhy a výšky stanovit Index tělesné hmotnosti – BMI. Proděhla konzultace s nutriční terapeutkou o změřených hodnotách a zdravém žovotním stylu.  Invazivní vyšetření jsme nabídli měření cholesterolu, glykémie. Vyšetření se zúčastnilo 5 desítek lidí z Vrbenska.

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: