Zákaz návštěv

10.9.2020

Na základě epidemiologické situace vyhlašuje ředitel Nemocnice AGEL Podhorská a.s. RNDr. Jaromír Soušek, Ph.D., jako součást protiepidemických opatření při probíhající pandemii COVID-19 na všech lůžkových odděleních nemocnice a v Sociální službě Podhorská ZÁKAZ NÁVŠTĚV s účinností od 11.9.2020 do odvolání.

Výjimky lze povolovat pouze v případech zvláštního zřetele hodných (např. návštěv pacientů / uživatelů s omezenou svéprávností, návštěv pacientů / uživatelů v terminálním stádiu nevyléčitelného onemocnění)  a za dodržení přísných hygienických opatření.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Radka Miloševská