Pravidla pro návštěvu odběrového místa pro COVID-19

8.10.2020

„Současná koronavirová situace stále ovlivňuje každého z nás. V případě, že jste z pohledu lékaře či hygienické stanice vhodným kandidátem pro odběr vzorku na COVID-19, víte, jak se zachovat, aby Váš odběr byl co nejefektivnější a zdravotně co nejméně ohrožující Vás i Vaše okolí? Ministerstvo zdravotnictví zveřejnilo přehledný návod, jak při přípravě na odběr a samotné evidenci při příjmu nových pacientů postupovat.

Přehled odběrových míst naleznete zde: https://koronavirus.mzcr.cz/seznam-odberovych-center/.

Mgr. Radka Miloševská
e-mail: radka.milosevska@agel.cz