Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Nemocnice AGEL Podhorská bude od března očkovat také na pracovišti v Rýmařově

26.2.2021

Po očkovacím místě v Bruntále nově otevírá Nemocnice AGEL Podhorská také nové očkovací místo na pracovišti v Rýmařově, v provozu bude od 1. března.

„Poté, co byli na začátku ledna naočkováni zdravotníci zajišťující péči o COVID pozitivní pacienty, byla zahájena vakcinace seniorů starších 80 let a od 1. března bude očkování rozšířeno i pro seniory, kteří dosáhli 70 let, a pedagogické pracovníky,“ uvádí místopředsedkyně představenstva Nemocnice AGEL Podhorská Mgr. Marcela Kadlecová.

Z důvodu lepší dostupnosti pro obyvatele celého regionu otevře v pondělí 1. března nemocnice další očkovací místo, a to na pracovišti v Rýmařově v přízemí budovy C v prostorách navazujících na interní ambulanci. K samotnému očkování je třeba donést občanský průkaz a být bez akutních zdravotních potíží, což ověří i pohovor s lékařem před samotným očkováním.

Přihlašování k očkování:

Lidé se musí k vakcinaci hlásit výhradně prostřednictvím centrálního rezervačního systému Ministerstva Zdravotnictví ČR na adrese https://registrace.mzcr.cz/

 

Zpět

Tiskový mluvčí

KONTAKT PRO MÉDIA

Mgr. Adam Knesl
Email: adam.knesl@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: