OMEZENÍ NÁVŠTĚV

19.8.2020

Na základě Mimořádného opatření MZČR MZDR 16214/2020-5/MIN/KAN vyhlašuje ředitel Nemocnice AGEL Podhorská a.s. RNDr. Jaromír Soušek, Ph.D., jako součást protiepidemických opatření při probíhající pandemii COVID-19 na všech lůžkových odděleních nemocnice a Sociální službě Podhorská OMEZENÍ NÁVŠTĚV.

Podmínky pro umožnění návštěvy Vám sdělí zdravotnický personál jednotlivých oddělení.

Do vnitřních prostor nemocnice je osobám povolen VSTUP POUZE S OCHRANNÝMI PROSTŘEDKY DÝCHACÍCH CEST.

Toto omezení platí od 19. 8. 2020 do odvolání.

Žádáme Vás, abyste respektovali případná další doporučení zdravotnického personálu jednotlivých oddělení.