Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 554 700 111
+420 606 668 251
+420 554 253 111
+420 606 668 288

Pracoviště

Oddělení klinické biochemie a hematologie Rýmařov

Novinky OKBH


Laboratorní příručka:

Laboratorní příručka OKBH Nemocnice AGEL Podhorská a.s. poskytuje našim klientům informace o službách, které nabízíme. Její nedílnou součástí je manuál pro odběr primárních vzorků, který podává informace týkající se správného odběru vzorku a zacházení s ním a zmiňuje faktory, které ovlivňují výsledek laboratorního vyšetření. Součástí laboratorní příručky je seznam všech námi nabízených laboratorních vyšetření včetně příslušné odběrové nádoby, preanalytických vlivů a referenčních mezí. Dále uvádíme seznam kritických veličin a jejich varovných/kritických intervalů.


Popis oddělení:

Oddělení klinické biochemie a hematologie (OKBH), pracoviště Rýmařov provádí základní vyšetření biologického materiálu (krev, moč, punktát, stolice) pro ambulantní a hospitalizované pacienty Nemocnice AGEL Podhorská a.s., pracoviště Rýmařov, ale také pro pacienty praktických lékařů a specialistů našeho regionu. Služby nabízíme v pracovní dny od 6.30-15.00. Pro speciální vyšetření, která v naší laboratoři neprovádíme, zajišťujeme sběr, zpracování a transport na pracoviště v Bruntále, nebo na vyšší specializovaná pracoviště. Samozřejmostí je zasílání výsledků elektronickou formu, je-li požadováno. Všem našim klientům nabízíme svoz biologického materiálu a uzavřený odběrový systém zdarma.