Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pacienti a návštěvy

Očkování proti COVID-19

Od 19.1.2021 probíhá v Očkovacím centru Nemocnice AGEL Podhorská očkování seniorů nad 80 let. Od 1.3.2021 se možnost očkování otevírá také pro pedagogické pracovníky a seniory již od 70 let. 

Očkovací místo naleznete v prostorách Anesteziologicko resuscitační ambulance v Bruntále, která má vchod venku, vlevo od hlavního vchodu do nemocnice.

 

Od 1.3.2021 je otevřeno nové Očkovací centrum Nemocnice AGEL Podhorská v Rýmařově. Naleznete jej v přízemí budovy C v prostorách navazujících na interní ambulanci.

V případě potřeby pomoci při online rezervaci k očkování proti COVID-19 do OČM v Rýmařově, kontaktujte pracovnici MÚ Rýmařov, která je k dispozici každý všední den od 8 do 15 hodin na telefonu 773 784 466.

Pro pacienty, kteří se chtějí zaregistrovat k očkování proti COVID-19 v Bruntále, je k dispozici NONSTOP linka  Městské policie 156, která předá kontakt na zájemce o očkování příslušnému městskému úřadu. Na základě předaných informací bude žadatele kontaktovat sociální pracovník.

Pro očkování na obou OČM je nutná rezervace termínu! 

Rezervace termínu na očkování proti COVID-19 pro seniory nad 70 let a pedagogické pracovníky

Termíny očkování jsou vypisovány podle počtu dostupných vakcín na očkovacím místě.
Všechny registrované čekatele na očkování proti COVID-19 žádáme o trpělivost.

 

 

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE K OČKOVÁNÍ